Eesti English Русский
«
»

 Uudised (1)Uudiste arhiiv
 22/05/18 ERAK mai sündmused 

Uudised

13/05/2016 14:50  26.05.16. Filmi-ja vestlusõhtu: režissöör Anu Aun ja "Polaarpoiss"
26. mail kell 18. kohtume Jõhvi Kontserdimaja kinos Amadeus režissöör Anu Auniga ja räägime tema uuest filmist "Polaarpoiss". Filmi näidatakse Jõhvis esmakordselt samal õhtul kell 19. 

Režissööriga kohtumisele on oodatud kõik huvilised ja kõik kinokülastajad.

Selleks, et Sulle oleks kinosaalis koht, anna enda osalemisest teada hiljemalt 23. maiks: 
 inger.viirpalu@just.ee / 58282307. ERAK liikmetele osalemine ja seanss tasuta. 

Filmist:


Mattias (Roland Laos) on keskkooli lõpetav noormees, kes unistab fotograafiaõpingutest Berliini Kunstiakadeemias. Tema plaanid seab ohtu armumine hulljulgesse bipolaarsesse kaunitari Hannasse (Jaanika Arum), kes tõmbab Mattiase sündmustekeerisesse, mis viib poisi seadusega pahuksisse. Päästes Hannat tema enese küüsist, paneb Mattias toime kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – lasta end süüdimatuks tunnistada. Selleks aga tuleb Mattiasel teeselda ainsat vaimuhaigust, mida ta tunneb – bipolaarsust.

“Polaarpoiss” on režissöör Anu Auna esimene täispikk mängufilm, mille peaosades mängivad Roland Laos ja Jaanika Arum. Filmis teevad kaasa veel Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Ülle Kaljuste, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Joosep Jürgenson, Jaan Rekkor, Ene Järvis, Ivo Uukkivi jpt. 

Filmi treilerit vaata siit!